Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Zeszyty

Zeszyt to połączenie zszytych lub sklejonych kart papieru z okładką z trochę grubszego papieru albo kartonu często z kolorowymi lub tematycznymi nadrukami. Najczęściej nazywamy je zeszytami ale również brulionami (zwykle grube w twardej, sztywnej oprawie), kajetami, zeszycikami (np. do słówek), kołozeszytami (kartki połączone są metalową lub plastikową spiralą), notesami lub notatnikami (zeszyty do zapisków).


Na papierze nadrukowane są linie, które najczęściej są w kolorze niebieskim bądź szarym. To pozwala określić przeznaczenie danego egzemplarza.
Mamy więc zeszyty:
- w linię,
- w trzy linie (dwie grubsze jedna cieńsza),
- w kratkę,
- do nut ( pięciolinie),
- gładkie,
- milimetrowe,
Najpopularniejsze są zeszyty szkolne mają one format czyli wielkość A5. Występują także dwa razy mniejsze, czyli A6 oraz dwa razy większe A4. Dla studentów polecane są zeszyty w formacie B5.
Oprócz wymiarów rozróżniamy zeszyciki ze względu na ich grubość czyli ilość kartek.
Mogą być zeszyty:
- 16 lub 32 kartkowe (dla najmłodszych uczniów),
- 60,80 i 96 lub grubsze (dla starszych uczniów).
W naszej ofercie znajdą Pańśtwo zeszyty renomowanych firm tj.: Interdruk, Top-2000, Oxford, Dan-Mark, Derform, Starpak, Astra.

 

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK