Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Zakreślacze

Zakreślacze to bardzo przydatny rodzaj pisaków, służących przede wszystkim do zakreślania najważniejszych elementów tekstu w książkach, kserokopiach dokumentów oraz innych tekstach, aby wyodrębnić najbardziej interesujące i przydatne informacje bez konieczności ich późniejszego szukania. W naszej ofercie posiadamy zakreślacze firmy Easy, BIC, Patio, Penword oraz innych firm.

 

Oferujemy Państwu zarówno zakreślacze neonowe o bardzo wyraźnych i jaskrawych barwach, jak również zakreślacze pastelowe o bardziej stonowanej kolorystyce. Oferowane przez nas zakreślacze to produkty najlepszej jakości, dzięki którym Państwa praca i nauka stanie się jeszcze bardziej efektywna.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK