Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Zabawki edukacyjne

Wierzymy, że uczyć się można także dzięki rozrywce. Właśnie dlatego proponujemy zabawki edukacyjne dla dzieci, m.in. dla 2-latka, 3-latka, a także młodszych i starszych. Pozwalają rozwijać rozmaite umiejętności u maluchów oraz zapewniają zdobywanie nowej wiedzy w bardzo przystępnej formie. Urocze pluszaki, uczą piosenek, liter, cyfr, a niektóre także kolorów. Mamy w ofercie również gry, dzięki którym można łatwo wyjaśnić najmłodszym mechanizm czasu czy zmiany pór roku.

Nasz sklep zabawkowy oferuje produkty dostosowane do wieku oraz możliwości poznawczych maluchów. Odpowiednio dostosowany pod tym kątem przekaz staje się dla odbiorców zrozumiały, a przez to łatwiej przyswajalny. Dzięki temu urwisy podczas zabawy faktycznie uczą się nowych rzeczy bądź szlifują już zdobyte umiejętności . Proponujemy przedmioty od najlepszych w branży producentów.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK