Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Tornistry

Wybór odpowiedniego plecaka lub tornistra to jeden z najważniejszych dylematów, przed którymi staje rodzic szkolnego debiutanta. W przypadku najmłodszych najczęstszym wyborem jest tornister, ponieważ jest on zdrowszy dla kręgosłupa niż plecak. Idealny tornister powinien równomiernie obciązać plecy, nie być zbyt ciężki, mieć wystarczającą pojemność, a przy tym dobrze wyglądać. Często tornistry są niedopasowane do wzrostu dziecka lub zbyt ciężkie. Jak wybrać ten prawidłowy?

 

Oferowane przez nas tornistry nie mają sobie równych: wyróżnia je niezwykle niska waga poniżej 1 kg, usztywniane plecy i przepuszczalny piankowy materiał - najważniejsze cechy, dzięki którym noszenie tornistra nawet przez kilka godzin dziennie nie odciśnie się na zdrowiu dziecka. Nasze tornistry są wodoodporne, posiadają regulowane pasy piersiowe oraz szelki dopasowujące się do wzrostu i plastikowe nóżki, które chronią przed zniszczeniem. Równie ważna jest szeroka oferta wzorów - w naszej ofercie każdy maluch znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu. W zestawie z tornistrami Herlitz worek gimnastyczny, piórnik tuba i piórnik zwykły z wyposażeniem.

Widok
Sortuj według
Nie znaleziono produktów w tej kategorii:
Proszę wybrać inną kategorię.
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK