Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Torby

Torby towarzyszą nam w życiu codziennym. Służą do przenoszenia rzeczy, przedmiotów i innych potrzebnych drobiazgów. Z uwagi na ich różnorodną funkcję torby możemy podzielić na: torby z paskiem lub do noszenia w ręce, sportowe (na siłownię, basen, trening), typu listonaszka zakładana przez głowę, z przegrodami lub jednokomorowe, z kieszonkami, na wycieczki szkolne, na plażę i na zakupy. Producentów, wzorów, fasonów, kolorów i wielkości jest naprawdę masa. Nie sposób opisać wszystkie. Dokonując wyboru musimy jednak pamiętać, aby torby były zrobione z mocnego i solidnego materiału z dobrymi wykończeniami, a przede wszystkim, aby spełniały swoją rolę.

 

Pamiętajmy więc, kupując torbę, np. na wycieczkę dla dziecka, żeby miała dobre, bezpieczne zapięcie, nie przysparzające mu dodatkowych problemów ani nerów. Inne priorytety będą nam towarzyszyły przy wyborze torby sportowej. Musimy mieć na uwadze to, co będziemy w niej nosili. Czy to będzie mokry strój kompielowy, czy bidon z wodą, lub jakieś drobne akcesoria na trening. Zaplanujmy i przemyślmy temat. Na pewno złym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie dziecka w tą samą  wielkość torby co dla osoby dorosłej. Nie zapominajmy, że jego ramionka i plecki są małe, a dźwiganie wielkich i nieporęcznych toreb negatywnie wpływa na jego postawę.

Widok
Sortuj według
Nie znaleziono produktów w tej kategorii:
Proszę wybrać inną kategorię.
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK