Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Terminarze kalendarze

W natłoku codziennych obowiązków łatwo jest coś przeoczyć. Aby ważny sprawdzian lub firmowe spotkanie nie stały się nieprzyjemną niespodzianką, warto wyposażyć się w terminarz. Wprowadź w swoje życie ład z całorocznymi kalendarzami. Przy każdym dniu wyszczególnione są godziny i miejsce na notatki, abyś już nigdy nie przegapił żadnego terminu. Z kolei sekcja na numery telefonu i dane personalne będzie nieoceniona, kiedy zawiedzie Cię nowoczesna technologia. Odkryj te i inne zalety terminarzy dzięki naszej różnorodnej ofercie produktów.

 

Kalendarze Easy wyróżniają się wysoką jakością wykonania, przejrzystą kompozycją stron i wysoką funkcjonalnością. Minimalistyczny design i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Terminarze mają format A5, dlatego można je zabrać wszędzie i zapisać wszystko. Zszywane nićmi strony i okładka są niezwykle wytrzymałe i sprostają wszelkim wyzwaniom.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK