Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Temperówki

Temperówka to narzędzie służące do ostrzenia głównie ołówków i kredek. Najczęściej używane jest w szkole, w biurze i domu. Ten niewielki przyrząd nazywany jest w wieloraki sposób, w zależności od ludności danego regionu lub środowiska. Na przykład określamy go mianem: ostrzytka, ostrzałki, ostrzynki, ostrzatki, ostrzółki, temperaczki, temperki, podstrugiwaczki, strugawki, strugałki, strużynaka, strugaczki, zacinaczki, zastrugaczki, zastrugiwaczki czy zastróżki. W zależności od sposobu działania możemy wyróżnić ostrzytka ręczne i mechaniczne. Ręczne bywają metalowe lub plastikowe. Z jednym, dwoma lub trzema otworami, wewnątrz których znajdują się ostrza.

Wielkość dziurki umożliwia dopasowanie różnych grubości kredek, czy też ołówków. W mechanicznych natomiast ostrza te napędzane są specjalnymi przekładniami lub przy pomocy małego silniczka elektrycznego. Na rynku występują w całej gamie kolorystycznej. Dostępne są temperówki z pojemnikami na wiórki drewniane, a także w kompletach z gumkami.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK