Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Skoroszyty

Skoroszyty najczęściej używane są w biurach, w szkołach oraz w domu. Służą do spinania luźnych kartek za pomocą metalowych wąsów umieszczonych wewnątrz okładki dociskając je plastikowym paskiem. Tradycyjne mogą pomieścić nawet do 200 kartek A4 z otworamy w popularnym rozmieszczeniu 8 centymetrów. Zazwyczaj wykonane są z tworzywa sztucznego (PCV) z przezroczystą okładką, która może być krystaliczna, transparentna lub zmatowiona. Przy takich okładkach producenci z uwagi na jeszcze lepszą segregację wpinanych dokumentów niekiedy umieszczają na grzbiecie skoroszytu pasek służący do opisu.

Rzadziej spotyka się skoroszyty zaciskowe lub nieprzezroczyste, wykonane z białego, bądź ekologicznego kartonu. Wtedy wymagane jest zastosowanie na froncie opisów lub wizytówek dotyczących zawartości danego skoroszytu. Na rynku dostępna jest niezliczona ilość kolorów oraz grubości i twardości folii ochronnych. To umożliwia zastosowanie kodów kolorystycznych lub poprostu ładny wygląd. Przypisujemy im wiele zalet ze względu na estetykę, funkcjonalność i praktyczność. Dzięki nim nasze dokumenty, faktury, prace plastyczne,czy wypracowania lub sprawdziany są zabezpieczone, chronione przed czynnikami, które mogłyby je zniszczyć. Dodatkowo nadają elegancji i podnoszą standard przechowywanych materiałów.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK