Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Przybory geometryczne

Prostą linię trudno jest precyzyjnie narysować odręcznie. O wiele łatwiej, a na pewno estetyczniej uda się to zrobić, wykorzystując przybory geometryczne. Te, które znalazły się w ofercie naszego sklepu przydadzą się nie tylko uczniom na lekcjach matematyki czy techniki, ale również doskonale sprawdzą w biurach. Znalazły się tu między innymi różnej długości linijki, ekierki oraz kątomierze. Nie zabrakło również cyrkli i krzywików kreślarskich. W czasie tworzenia tabelek oraz szkicowania figur geometrycznych nasze przyrządy z pewnością będą nieocenioną pomocą.

 

W uczniowskich plecakach często dużo się dzieje, dlatego ważne jest, aby przybory szkolne były wytrzymałe i solidne. Wśród naszych propozycji znalazły się linijki elastyczne i aluminiowe, które z pewnością wytrzymają próbę czasu i swoją funkcję będą mogły pełnić przez lata. Wartym podkreślenia atutem są również fantastyczne kolory – dzięki nim lekcje geometrii staną się o wiele przyjemniejsze.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK