Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Pojemniki

Pojemniki na przybory szkolne i biurowe są bardzo przydatne. Często wykorzystujemy je, aby uporać się z porozrzucanymi długopisami, czy kredkami. Dla bardziej efektywnych wyników staramy się pracować w porządku i ładzie. Dlatego niezbędne nam są różnego rodzaju przyborniki, pojemniki, niezbędniki, stojaki, półeczki i kubeczki. Dzięki nim szybko znajdziemy to czego szukamy a przez to, że jest ich naprwadę bardzo duży wybór możemy dopasować je do naszych potrzeb i upodobań. Zaczynając od pojemników na długopisy, wizytówki, karteczki,spinacze, kończąc na stojakach na dokumenty, czasopisma, szuflady na faktury, półki na dokumenty oraz szafy do archiwizacji i kosze na śmieci.

Organizery różnią się od siebie materiałem z jakiego są wyprodukowane. Istnieją przyborniki metalowe (siatkowane), plastikowe, tekturowe. Przybierają kształty okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne. Ich wygląd zależy od przeznaczenia, np. przybornik z miejscem na karteczki. Pamiętajmy, że zawdzięczamy im porządek i schludny wygląd naszego miejsca pracy, więc korzystajmy z nich i pozwólmy sobie na pracę, gdzie niezdominuje nas chaos.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK