Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Pojazdy

Dzieci nie od dziś starają się we wszystkim naśladować dorosłych. Prowadzenie samochodu to jedna z tych czynności, których maluchy nie mogą się doczekać najbardziej. Zanim przyjdzie czas, by zasiąść za kierownicą prawdziwego auta, wielu godzin zabawy dostarczą pojazdy prezentowane w ofercie naszego sklepu. Nie zabrakło tu zarówno superszybkich wyścigówek, maszyn budowlanych i rolniczych, wozów policyjnych i strażackich oraz samolotów i pociągów. Niezależnie od tego, czy będą szusować po dywanie, czy pozwolą wyruszać na prawdziwe drogi - każda z naszych zabawek będzie dla małego miłośnika motoryzacji atrakcyjna. Kto wie? Może właśnie dzięki nim uda się spełnić dziecięce marzenie o zostaniu kierowcą rajdowym lub mechanikiem samochodowym.

 

Od grających samochodzików dla najmłodszych po sterowane pilotem, realistycznie odwzorowane pojazdy - każdy przedział wiekowy znajdzie tu dla siebie atrakcyjna propozycję, a niektóre z nich z pewnością zainteresują również te “nieco starsze” dzieci – w końcu na dobrą zabawę nigdy nie jest za późno!

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK