Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Plecaki

Plecak to rodzaj torby z dwoma paskami noszonej na plecach. Ich wielkość określana jest w litrach. Plecaki możemy podzielić, ze względu na ich przeznaczenie. Wyróżniamy plecaki: do szkoły (tornistry), na wycieczki, wędrówki, (trekkingowe), na treningi, siłownię czy na basen lub na rower. Przy wyborze plecaka szczególną uwagę musimy zwrócić na materiał z jakiego jest zrobiony oraz na wykończenia. Tornistry szkolne to trudny temat. Wybór musi być naprawdę przemyślany. Konieczne jest dostosowanie plecaka do wielkości i wzrostu dziecka oraz jak dużo miejsca i przegrudek potrzebuje. Najlepszym rozwiązaniem dla młodszych dzieci będzie kupno plecaka z usztywniomyni i wzmocnionymi plecami, spodem (dnem) oraz szelkami o stosunkowo niskiej wadze.

Pamiętajmy, że maluchy nie rozstają się z nim przez 10 miesięcy w ciągu roku. Dźwigają go codziennie niekiedy bardzo daleko. Otwierają i zamykają go kilkanaście razy w ciągu dnia. Wytrzymały materiał oraz mocne zapięcia (klamry, zamki błyskawiczne) zapewniają jego długą żywotność. Wybierając się na wyprawę lub choćby na wycieczkę szkolną zwróćmy większą uwagę na zapięcia oraz dodatkowe przegródki i kieszonki. Pomagają one w utrzymaniu porządku w plecaku i umożliwiają szybkie wyciągnięcie portfela lub dokumentów. Na trening, basen lub rower zabieramy najczęściej taki plecak, do którego pomieścimy niezbędne rzeczy i akcesoria. Producentów, wzorów, fasonów, kolorów i wielkości jest naprawdę masa. Nie sposób opisać wszystkie. Tak więc dobrze przemyślmy i zastanówmy się nad naszym wyborem. Plecaki bowiem mają nam służyć i pełnić odpowiednią rolę.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK