Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Plecaki torby

W trakcie szkolnych lat najwierniejszym towarzyszem każdego ucznia jest jego plecak. Najlepiej sprawdzają się modele, które są równocześnie pojemne, wytrzymałe i wygodne. Dzięki temu nie tylko pomieszczą wszystkie książki oraz zeszyty i szybko się nie zniszczą, ale przede wszystkim nie spowodują problemów z kręgosłupem. Oczywiście obowiązkowo muszą one być również atrakcyjne wizualnie, aby zrobić wrażenie na kolegach i koleżankach z klasy.

W ofercie naszego sklepu znalazły się nie tylko plecaki miejskie i szkolne tornistry, ale również modne ostatnio saszetki, torby na ramię oraz portfele i worki na obuwie. Wśród wielu wzorów i kolorów każdy znajdzie w tej kategorii idealną propozycję dla siebie – nie zabrakło tu modeli w barwach popularnych klubów sportowych, fantazyjnych plecaczków dziecięcych oraz funkcjonalnych toreb podróżnych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i wykonaniu z solidnych materiałów sprawdzą się one w każdej sytuacji.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK