Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Plasteliny - masy plastyczne

Każde dziecko musi od czasu do czasu dać upust swojej artystycznej ekspresji, a rzeźbienie jest jednym z najlepszych sposobów. Doskonale posłużą do tego celu prezentowane w naszej ofercie plasteliny i masy artystyczne do zabawy. Przydadzą się one zarówno podczas zajęć w szkole czy przedszkolu, ale pomogą również, kiedy w domu zacznie maluchom doskwierać nuda. Z kolorowych mas ulepić można co tylko dusza zapragnie – to świetny sposób, aby rozbudzać w najmłodszych kreatywność i radość tworzenia.

W kategorii tej, oprócz klasycznej plasteliny do szkoły, znalazły się również nieco bardziej zaawansowane masy, między innymi porcelanowa, solna czy papier-mache. Praca z nimi będzie wymagała od dzieci większego skupienia i dokładności, jednocześnie pozwoli na stworzenie o wiele bardziej imponujących kreacji.
Nasze propozycje polecamy wszystkim rodzicom, którzy maja pod swoim dachem małych artystów zainteresowanych rzeźbieniem. Tworzenie miniaturowych dzieł sztuki z plasteliny i mas plastycznych będzie dla nich nie tylko sporym wyzwaniem, ale przede wszystkim wspaniałą zabawą.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK