Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Piórniki

Czego nie powinno zabraknąć w plecaku żadnego ucznia? Oczywiście doskonale zaopatrzonego piórnika. Dzięki niemu wszystkie szkolne przybory będą zawsze pod ręką i nie trzeba ich będzie szukać pomiędzy książkami i we wszystkich możliwych zakamarkach. W naszej ofercie znalazły się różnorodne modele – piórniki jedno- i dwukomorowe oraz tuby, posiadamy również wersje z gotowym wyposażeniem. Spośród dostępnych wzorów idealną propozycję wybierze dla siebie zarówno uczeń pierwszej klasy jak i licealista.

Nasze piórniki dla dzieci i młodzieży odznaczają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również wytrzymałością, dzięki której przetrwają niejeden rok szkolny. W środku znajdzie się miejsce na wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria. Wygodne przegródki i kieszonki pozwolą utrzymać porządek w przyborach do pisania, zaś solidne zamki błyskawiczne zabezpieczą je przed wysypaniem.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK