Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Pędzelki

Pędzle to nieodłączny element towarzyszący podczas malowania. Służą do przenoszenia farby na daną powierzchnię. Zbudowane są z uchwytu, skuwki i włosia. Dzielimy pędzle według głównych kryteriów: technik malarskich, rodzaju i twardości włosia, kształtu i budowy oraz materiału z jakiego zrobiona jest rączka (najczęściej drewniana lub plastikowa). Różne techniki malarskie tj. np. malarstwo olejne, akrylowe, temperowe czy akwarela wymagają użycia innych pędzli. Kształt oraz wielkość ma zasadnicze znaczenie. Mamy pędzelki okrągłe, okrągłe spiczaste, płaskie, filbert twn. orzechowe (kształt orzecha laskowego), wachlarz, skośne, z miękkim włosiem jak i twardym (szczeciniak).

Pędzle okrągłe służą z reguły do wypełniania, retuszowania i wykańczania prac. Cienkie natomiast do prac technicznych. Okrągłe spiczaste do kropkowania. Do kolorów rozcieńczonych używa się pędzli płaskich. Natomiast pędzelkiem orzechowym dobrze jest mieszać kolory. Wachlarzowe specjalizują się w nadawaniu ciekawych faktur, a skośne nadają tło sztuce.  Pakowane są najczęściej w kilku egzemplarzach z rodzaju.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK