Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Pamiętniki

Pamiętnik inaczej dziennik to mały album, notatnik prowadzony przez małą jak i większą osóbkę zawierający informację o bieżących wydarzeniach. Autor przelewa na papier swoje przemyślenia jak i stanowisko w jakieś sprawie. Możne dokonywać w nim wpisów, rymowanek na pamiątkę. Dlatego też proponujemy ciekawy asortyment przeróżnych kształtów, wzorów i kolorów pamiętników tak aby z chęcią i ochotą wspominać rejestr zapisanych zdarzeń.


Polecamy również wysokiej jakości notesy, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze. Przelewając na papier ważne informacje, notując, testując lub próbując w brudnopisie swoje przemyślenia możemy stać się perfekcjonistami. Dla różnego rodzaju potrzeb zostały stworzone najróżniejsze notesy, notesiki, kajeciki, brudnopisiki i inne dzienniki. Różnią się kształtem, wielkością czyli formatem, kolorem karteczek oraz przeznaczeniem. Są klejone, zszywane, spinane metalowymi lub plastikowymi spiralkami, dla dorosłych i o tematyce dziecięcej, bajkowej.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK