Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Ołówki

Ołówki jako narzędzia do pisania idealnie sprawdzają się przede wszystkim jako przyrządy artystyczne podczas szkicu oraz pomocnicze artykuły piśmiennicze podczas tworzenia rysunku technicznego, jak również innych dokumentów technicznych. Wykonane z wysokiej jakości grafitu lub kaolinu wkłady ołówkowe w oprawie drewnianej lub z tworzywa, posiadają różną grubość i twardość. W naszej ofercie posiadamy ołówki Pelikan, Easy, Koh-I-Noor, BIC, Pentel oraz innych producentów artykułów piśmienniczych.

Oferujemy Państwu ołówki z gumką, ołówki automatyczne, ołówki grafitowe oraz ołówki artystyczne. Pełna gama produktów pozwala nam zapewnić Państwu dużą rozpiętość cenową oraz dostępność oferowanego asortymentu.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK