Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

O firmie

Zabawki i artykuły papiernicze nie tylko dla dzieci

Nasza firma powstała w 2009 roku. Na samym początku działalności skupiliśmy naszą uwagę wyłącznie na sprzedaży zabawek, gier i puzzli dla dzieci i dorosłych. W 2012 roku założyliśmy własną hurtownię internetową, dzięki której dostarczamy produkty renomowanych producentów do sklepów papierniczych i zabawkarskich. Od 2015 roku z powodzeniem sprzedajemy również w swoim sklepie artykuły papiernicze i szkolne. Nasze produkty posiadają niezbędne atesty uprawniające do ich sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

 

Jak większość z naszych klientów, jesteśmy rodzicami. Życie obdarzyło nas gromadką pociech, które zainspirowały nas do stworzenia sklepu internetowego, który od początku istnienia miał zaspokajać najważniejsze potrzeby rodziców oraz ich dzieci. Odkąd nasze pociechy pojawiły się na świecie, zabawki i gry, klocki, puzzle oraz artykuły papiernicze, stały się naszym codziennym światem, w którym musieliśmy odnaleźć się jako opiekunowie, którzy muszą zapewnić swoim milusińskim wspaniałą przyszłość. Dzięki potrzebom naszych dzieci wiedzieliśmy, w jaki sposób sprawić, aby nasz sklep stał się inspiracją oraz drogą dla każdego rodzica, który pragnie zapewnić swojemu dziecku dobrą zabawę, naukę i rozwój. Roześmiana buzia dziecka oraz wiele godzin wypełnionych zabawą to dla nas najlepszy dowód, że to co robimy, jest bardzo ważne dla ich opiekunów. Poprzez zabawę dzieci uczą się otaczającego świata i życia dlatego bardzo ważne jest, jakimi zabawkami wypełnimy pokój naszych małych odkrywców.

 

Każdego dnia pragniemy doskonalić naszą ofertę oraz dbać o rozwój asortymentu naszego sklepu. Pragniemy dbać o tych najmniejszych klientów oraz trochę starszych. Nasz asortyment stanowią nie tylko gry, puzzle i zabawki, ale również akcesoria szkolne i papiernicze. Dzięki szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.


Zapraszamy wszystkich do świata pełnego marzeń i kolorów, który pragniemy Wam przedstawić. Życzymy Państwu udanych zakupów i wspaniałej zabawy!

Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK