Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Nożyczki

Nożyczki to narzędzie codziennego użytku. Służą do przecinania różnego rodzaju materiałów. Różnią się od siebie budową, która sugeruje zastosowanie danych nożyczek. Występuję nożyce z długim lub krótkim ostrzm (zazwyczaj ze stali nierdzewnej), plastikowe, metalowe lub mieszane, z oczkami o takim samym kształcie lub dwoma różnymi, (często z gumą wewnątrz, wyprofilowane), z węższymi lub szerszymi płaszczyznami tnącymi, z ostrzami ostrymi bądź zaokrąglonymi, dla leworęcznych lub praworęcznych, ergonomiczne, z odbojnikami, z blokadą zabezpieczającą i etui do przechowywania.

Nożyczki mogą dodatkowo posiadać sprężynki ułatwiające ich otwieranie. Posługujemy się mini już w przedszkolu będąc małymi brzdącami. Dla tej grupy konsumentów zostały stworzone nożyczki plastikowe, lekkie, bezpieczne i najczęściej z zaokrąglonymi ostrzami. W szkole przydatne są tradycyjne nie za duże nożyczki, choć często do bardziej kreatywnych prac wykorzystuje się nożyczki z ostrzami o różnych konturach  i kształtach. Efektem ich są wszelakiego rodzaju wzorki, falbanki i wygibaski. Mali artyści mają nieograniczoną możliwość stworzenia czegoś oryginalnego. Natomiast do prac  wymagających precyzyjności dobrymi nożycami będą mniejsze lecz z bardziej zaostrzonymi i węższymi ostrzani. Kupując nożyczki zwróćmy szczególną uwagę na materiał z jakiego są zrobione oraz fason. To zapewni mam komfort prac oraz trwałość i wytrzymałość produktu.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK