Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Notesy

Zwyczajne zeszyty w kratkę lub linię, planery z rozpisem tygodnia czy popularne w ostatnich latach bullet journale - notesy czynią życie łatwiejszym. Szczególnie przydatne dla zapominalskich, chaotycznych lub tych, którzy lubią szczegółowo rozplanować rozkład dnia i obowiązków. Wprowadzają porządek i pomagają uniknąć pomyłek. Wizyta u lekarza, ważny sprawdzian lub urodziny koleżanki z pracy? Zapisz to w notesie, aby nie zapomnieć! W ofercie naszego sklepu każdy miłośnik planowania znajdzie coś dla siebie.

 

Bullet Journale to propozycja dla osób, które mają sto pomysłów na minutę. Poznaj zalety tego kreatywnego planera i zachwyć się nim podobnie jak miliony na całym świecie. Zapisuj luźne myśli lub nadaj notesowi konkretne przeznaczenie, aby wyrazić siebie i osiągnąć swoje cele - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Kolekcja Bullet Jorunal firmy Interdruk została przygotowana we współpracy z Agatą Jakuszko, psychologiem specjalizującym się w efektywnym myśleniu wizualnym.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK