Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Kredki

O kredkach moglibyśmy mówić bez końca. Mnogość kolorów i kształtów może przyprawić o zawrót głowy. W naszej ofercie posiadamy dla Państwa wyselekcjonowane produkty dla dzieci i dorosłych renomowanych firm - kredki Bambino, Colorino, BIC, Pentel, Magic oraz inne. Oferujemy produkty najwyższej jakości takie, jak kredki ołówkowe, popularne wśród dzieci kredki świecowe, ale również profesjonalne pastele olejne i kredki akwarelowe, wykorzystywane przez rysowników i artystów plastyków.

 

Oferujemy również pełną gamę kredek szkolnych dla dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy produkty, które spełnią Państwa oczekiwania, w pełnej palecie kolorów i wzorów, które zapewnią dzieciom i dorosłym wiele radości i zabawy.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK