Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Kreatywne

W dzieciach drzemią niezwykłe pasje i umiejętności. Warto zachęcać pociechy do ich rozwoju już od najmłodszych lat. A nawet jeśli Twoje dziecko nie wie jeszcze, co najbardziej sprawia mu radość, warto popróbować tego i owego, aby odkryć jego zamiłowania jak najwcześniej. Wystarczy przejrzeć naszą ofertę zabawek kreatywnych, a na pewno coś wpadnie Tobie i Twojej pociesze w oko. Kreatywne gry i zabawy stymulują zmysły, rozwijają zdolności manualne, dedukcyjne, logiczne myślenie i kreatywność. Zalet jest tak wiele jak dostępnych produktów - być może właśnie tutaj znajdziesz coś, co pokocha Twoje dziecko?

 

Twórz zabawne żelowe figurki. Zbuduj od podstaw wybuchający wulkan, naucz się szydełkować lub produkować zapachowe świeczki, które umilą deszczowe wieczory. Zanurz się w świecie modeliny i rysunku albo stań się ekspertem od tworzenia wyjątkowej biżuterii, która podkreśli Twój unikatowy styl. Poznaj sztukę makeupu i pofarbuj swoje włosy na szalone kolory, które na długo zapadną Twoim znajomym w pamięć! Puść wodze fantazji i daj popis swej kreatywności z kreatywnymi zestawami Dumel Discovery, Dromader, Clementoni i innych znanych i cenionych producentów zabawek.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK