Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Korektory

Korektor jest to przyrząd  służący do korygowania błędów piśmienniczych. Występuje w trzech głównych formach: jako pióro, taśma (pasek) lub w postaci płynnej w pojemniczku z pędzelkiem. Używany jest zarówno przez uczniów, studentów i pracowników biurowych. Najczęściej ma biały kolor . Do korektorów najdokładniejszych zaliczamy pióra. Mają one konsystencję płynna szybkoschnącą i dawkowaną równomiernie za pomocą cienkiego wkładu. Pióra posiadają zatyczki zapobiegające wysychaniu. Pomocny podczas popełniania błędów powierzchniowo większych jest korektor w płynie nanoszony pędzelkiem. Farby takie są nietoksyczne i bezzapachowe. Dla niecierpliwych najwygodniejsze są korektory w taśmie. Nie wymagają wyschnięcia, nie rozmazyją się, dobrze kryją. Co więcej posiadają ładny i ciekawy wygląd.

Taśmy mają różne długości. Zmazywacz jest rodzajem korektora. Wygląda jak dwustronny pisak. Jedna strona wymazywacza służy do usuwania  tuszu atramentowego, druga do uzupełniania brakującego tekstu. Doskonały do poprawiania błędów w zeszytach i ważnych pracach wymagających staranności i dokładności. 

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK