Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Kleje

Klej to substancja służąca do łączenia ze sobą różnych powierzchni. Ze względu na przeznaczenie kleje możemy podzielić na: kleje w sztyfcie (konsystencja stała) i  w tubie (konsystencja stała lub płynna).  Stosuje się je głównie w szkole robiąc rozmaite prace plastyczne lub w biurze. Kleje w sztyfcie używane są częściej do większych powierzchni. Ich kształt oraz budowa gwarantują dokładne, równomierne nałożenie kleju. Bywają sztyfty okrągłe o różnej średnicy oraz trókątne do nakładania wzdłuż linii, bądź brzegów. Nie zużywa się go dużo, jest ekonomiczny i nie brudzący rąk. Występuje jako klej biały i transparentny, czyli przezroczysty, a także znikający. Kleje w płynie najczęściej spotkać można w buteleczkach lub przezroczystych wąskich tubkach. Nanoszenie ich odbywa się poprzez specjalną kuleczkę, rolkę (np. gumawą) lub gąbeczkę albo pędzelek.

Zaletą tego typu kleju jest to, że jest bardziej precyzyjny i dociera do miejsc niedostępnych dla kleju w sztyfcie. Kleje introligatorskie typu Magicz z aplikatorami, to kleje płynne niebrudzące, przeźroczyste i przede wszystkim po wyschnięciu elastyczne. Stosuje się je do łączenia papieru, styropianu, korka, tkanin, ceramiki, folii aluminiowej oraz puzzli. Po przesuszeniu staje się on transparentny. Istnieją również kleje w taśmie, które są bardzo praktyczne i nie brudzące rąk. To nowatorski sposób na czyste i trwałe klejenie papieru, kartonu lub fotografii. Niezastąpione w czasie szaleństwa kreatywnego, robótek artystycznych i tworzenia kartek okazał się klej w kropkach. Nadaje się do wielu powierzchni i sprawdza się doskonale. Jest łatwy i szybki w użyciu.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK