Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Kalkulatory

Kalkulatory to niewielkie urządzenia służące do wykonywania obliczeń matematycznych. Kalkulatory możemy podzielić ze względu na ich funkcjonalność. Wyróżniamy kalkulatory popularne (np.kieszonkowe); biurowe; szkolne, naukowe; naukowe, inżynierskie; programowalne; graficzne; specjalizowane. Z kalkulatorów korzystają uczniowie zarówno ci młodsi jak i starsi, studenci oraz pracownicy różnych branż. Są wszędzie, w szkole, w biurze, na uczelni, w sklepie, w domu i w innych zakładach pracy. Na co dzień używamy najczęściej tych podstawowych.

Kalkulatory popularne to takie, które sumują, odejmują, mnożą i dzielą oraz obliczają pierwiastki kwadratowe i procenty. Posiadają pojedynczą pamięć sumującą. Wyświetlacz na ogół ma 8 miejsc. Zasilane są na 1 lub 2 baterie 1,5V lub 1 baterię pastylkową 3V. Kalkulatory biurowe  oprócz cech podstawowych dodatkowo posiadają umiejętność obliczania podatku lub wysokość walut. Materiał z jakiego są produkawane jest z reguły bardziej wytrzymały, ponieważ czas pracy na nich jest znacznie dłuższy. Tego typu kalkulatory często mają wbudowaną drukarkę. Do bardziej rozbudowanych i zaawansowanych urządzeń elektonicznych należą kalkulatory naukowe, które mają znacznie więcej funkcji. Na przykład: funkcje trygonometryczne, logarytmy, całki, macierze, wektory  funkcje wykładnicze ex, 10x, liczenie odwrotności 1/x;  możliwość obliczeń w układach dwójkowym, ósemkowym, szesnastkowym i z zastosowaniem ułamków zwykłych, proste obliczenia statystyczne i elementy kombinatoryki. Proponujemy kalkulatory powszechnie znanych i renomowanych firm, tj. Citizen, Axel, Casio, Toor, itp.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK