Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe to rodzaj gier, podczas których ćwiczymy sprawność ruchową, cierpliwość i precyzję. Walczymy ze swoimi słabościami oraz motywujemy się i dzielnie dążymy do celu. Nie poddajemy się. Dokładność, opanowanie i umiejętność radzenia sobie z presją czasu, to główne atuty graczy. Wygrana daje wiele satysfakcji i dostarcza wiary w siebie. Gry zręcznościowe polegają na rywalizacji i mają na ogół proste zasady. Niezależnie od wieku przyciągają naszą uwagę i towarzyszą nam podczas zabaw z dziećmi, ale także ze znajomymi.

Różnią się od tradycyjnych planszówek, uczą koncentracji, pamięci i analizowania sytuacji. Grając w nie z pewnością miło spędzimy czas, zaciśniemy więzi rodzinne oraz zrelaksujemy się i wyciszymy. Gorąco polecam tego typu rozrywkę.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK