Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Gry familijne

Gry familijne to gry zarówno dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Skonstruowane są w taki sposób, aby cieszyły, rozwijały, inspirowały i relaksowały. Czas podczas grania ze znajomymi lub w rodzinnym gronie upływać ma w dobrej i miłej atmosferze. Domownicy wzmacniają więzi rodzinne, rozwijają kreatywność. Zazwyczaj uczestnicy gry rywalizują ze sobą, odpowiadają na pytania, przyjmują różne pozy co daje w efekcie wiele śmiechu i fajnej zabawy.

Pamiętajmy, wolny czas spędzany zarówno z maluszkami jak i ze starszymi dziećmi nie musi być nudny. Korzystajmy z ofert, które proponują nam producenci. A jest ich naprawdę cała masa.   

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK