Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Gry elektroniczne

Gry elektroniczne pełnią dwie podstawowe funkcje dydaktyczną, rozwijającą i zręcznościową, rozrywkową, rywalizacyjną. Funkcje naukowe dedykowane są głównie dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym. Chętnie sięgają po nie maluszki, chociażby ze względu na to, że poprostu dużo się dzieje. Często przemawiają do nas głosem,wydają dźwięk, świecą i niekiedy nawet poryszają się. To sprawia, że dziecko doskonale się bawi i dodatkowo edukuje oraz rozwija zdolności motoryczno - ruchowe.

Może na przykład razem z takimi zabawkami rozwiązywać quizy, odpowiadać na pytania, poznawać kolory, kształty, litery i liczby. Przybierają one formę planszówek, (zawierające pióra mówiące i wskaźniki elektroniczne), platform elektronicznych o różnych kształtach, wzorach i kolorach, (np. globus, mapa świata, szkielet - budowa organizmu człowieka) oraz robotów i pluszaków interaktywnych. Cechuje je różnorodność funkcji, które mają wspólny cel - edukację. Kolejną grupą gier elektronicznych są zabawy sprawnościowe dostarczające dużej dawki rozrywki, zabawy i konkurencji. Zaliczamy do nich przede wszystkim wszelkiego rodzaju roboty, darty (rzutki) elektroniczne oraz konsole.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK