Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Gry planszowe

Gra planszowa to rodzaj zabawy przy użyciu planszy i pionków. Celem takiej gry jest zazwyczaj przesuwanie pionków po określonych polach według opisanych reguł. Kierunek, liczba graczy oraz wszelkie zasady są opisane szczegółowo w instrukcji dołaczonej do każdej gry. Pogrupować je można na gry przygodowe, strategiczne, ekonomiczne, bitewne i wojenne, kooperacyjne, kryminalne, eurogry i ameritrashe. Wyróżniamy planszówki dla dzieci, dla dorosłych, familijne oraz imprezowe. Maluszki zainteresują gry kolorowe o ciekawych kształtach i prostych zasadach, nie trwające za długo. Często odzwierciedlają przygody bohaterów filmów i bajek, takich jak na przykład Frozen, Cars, Dora, itp.

Dorośli będą chcieli sprawdzić się w grach o bardziej rozbudowanych i poważniejszych tematykach. Na imprezę przydadzą się gry, dzięki którym oderwiemy się na chwilę od codzienności, rozerwiemy i pośmiejemy. Zaliczamy do nich zabawy zręcznościowe, takie w których niezbędna jest spostrzegawczość i wiedza. Z reguły są to niedrogie i poręczne gry, które bez problemu zabierzemy ze sobą, na wieczorek ze znajomymi. Gry familijne, jak sama nazwa wskazuje używane są w gronie rodzinnym. Bawią zarówno rodziców jak i dzieci. To świetna propozycja do spędzania wspólnie czasu. Planszówki strategiczne, wojenne i bitewne skierowane są na ogół do męskiego grona odbiorców. Uwielbiają je zaróno mali chłopcy oraz ci trochę starsi. Polegają na tworzeniu armii i rywalizacji w bitwach i wojnach. Rynek gier planszowych w ostatnim czasie bardzo się rozwinął. Pomimo szybko rozwijającej się wszechobecnej elektroniki, gry planszowe naprawdę dostały drugie życie. Tworzone są coraz to ciekawsze i fascynujące warianty. Oprócz popularnego chińczyka czy monopolu producenci oferują całą masę najróżniejszych produktów. Grajmy w gry planszowe, nie zamykajmy się w czterech ścianach, nie traćmy czasu przed telewizorami i telefonami. Bawmy się dobrze i miło spędzajmy czas w gronie najbliższych.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK