Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Gry karciane

Gry karciane jest to rodzaj gry, której podstawą są karty. Wykonane są zazwyczaj z papieru lub plastiku. Wielkość i rodzaj kart zależy od  wariantu gry. Standardowe karty, tzw. talia zawiera 52 lub 54 karty w wymiarach 63x 89mm (karty do pokera), 57x89 mm (karty do brydża) lub 60x113mm (karty do tarota).Występują w czterech podstawowych kolorach: trefl (żołądź), karo (dzwonek), kier (czerwień), pik (wino). Już od najmłodszych lat możemy sięgać po tego rodzaju rozrywkę.Istnieje wiele gier dla małych dzieci o prostych zasadach.

Uczą się one zachowań innych graczy, same muszą radzić sobie z trudnymi sytuacjami i rozwiązywać problemy. Kształcą pamięć, kreatywność, spryt oraz skupienie. Najpopularniejszymi grami dla maluszków są: Piotruś, Makao, Kuku, Pan,Gapa i Wojna. Karty towarzyszą mam również podczas spotkań ze znajomymi, czy miłym wieczorze w gronie rodzinnym. 

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK