Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Gry edukacyjne

Gry edukacyjne dają radość z nauki są połączeniem przyjemnego z porzytecznym. Skierowane są przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym, które wkraczają w otaczający je świat i rozpoczynają swoją przygodę z edukacją. Główną funkcją takich gier jest rozwój wiedzy u najmłodszych poprzez zabawę. Ciekawe rozwiązania powodują, że maluszki chętnie przyswajają wiadomości i pobudzają wyobraźnię.

Obejmują wiele dziedzin z życia zaczynając od literek, cyferek, kształtów, kolorów po przez naukę dni tygodnia, alfabetu, tabliczki mnożenia, samogłosek i spółgłosek kończąc na wiedzy o zwierzętach wszelakiego rodzaju, budowie człowieka a nawet kosmosu. Usprawniają koordynuację wzrokowo-ruchową oraz manualną dzieciaczków. Gry edukacyjne dedykowane są również dla starszych odbiorców. Tutaj edukacja jest bardziej zaawansowana. Dotyczą takich dziedzin jak, np. matematyka, historia, język angielski, biologia, przyroda, botanika lub geografia w różnym stopniu trudności. Chętnie wykorzystywane są w szkołach do celów dydaktycznych. Dorośli z ochotą sięgają po tego typu gry podczas wspólnych wakacji z dziećmi, chcąc sprawdzić swoją wiedzę lub się dokształcić. Pamiętajmy, wolny czas spędzany zarówno z maluszkami jak i ze starszymi dziećmi nie musi być nudny. Korzystajmy z ofert, które proponują nam producenci. A jest ich naprawdę cała masa.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK