Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Galeria papieru - karton ozdobny

Choć biały papier ksero świetnie sprawdza się na co dzień, istnieją okazje, kiedy należy sięgnąć po coś bardziej wytrzymałego. Wtedy warto użyć kartonu ozdobnego, czyli papieru o gramaturze powyżej 200 g/m². Sztywny, praktyczny i wytrzymały, ma wiele zastosowań - jest doskonały do tworzenia eleganckich zaproszeń, dyplomów czy wizytówek. Użyj go, aby stworzyć gustowne pudełka na drobiazgi, zakładki do książek i zawieszki. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia!

 

Nasz sklep oferuje szeroki wybór kartonów ozdobnych marki Galeria Papieru. Każdy z nich to wzorowa jakość, eleganckie wykonanie i kunsztowne wzornictwo. Sprawdzą się w szkole, firmie i na wszelkie wyjątkowe okazje.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK