Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Flamastry-pisaki

Flamastry, mazaki i pisaki to produkty idealne głównie dla dzieci. Posiadają bardzo różne, bardzo soczyste kolory. Jaskrawe, neonowe czy pastelowe, są produkowane w różnych kształtach oraz rozmiarach, aby zapewnić dzieciom dużo radości i swobody podczas zabaw. Dzięki swoim właściwościom są wyjątkowo użyteczne podczas nauki rysowania. W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju pisaki kolorowe, flamastry różnej grubości, pisaki dmuchane, flamastry dwustronne oraz mazaki dla dzieci.

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo również nietoksyczne pisaki do tkanin, pisaki kredowe oraz bardzo kolorowe pisaki brokatowe oraz trwałe pisaki z farbą olejną, nadające się wyśmienicie dla artystów tworzących nowoczesne formy artystyczne.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK