Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Piórniki dwukomorowe

Piórnik jest niezbędny w szkole do przechowywania przyborów piśmienniczych, szkolnych i geometrycznych. Najczęściej wykonany jest z materiału a niekiedy z tworzywa sztucznego (plastiku), skóry a nawet z metalu. Zamykane najczęściej na zamek błyskawiczy. Mogą być z wyposażeniem lub bez wyposażenia, miękkie lub usztywniane, większe lub mniejsze, dla młodzieży jak i z motywami bajkowymi (Frozen, Barbie, Monster High, My Little Pony, Soy Luna, Spider-man, Star Wars, Transformers, Avengers, Auta,Minionki), dla dziewczyn(motywy kwiatowe, wzorzyste, krajobrazowe) lub dla chłopców (logo Barcelony, Realu Madryt, motywy piłkarskie lub przyrodnicze). Ważne jest to, aby były wytrzymałe i zrobione z dobrego materiału. Na co dzień są bardzo często używane przez uczni. Muszą więc być niezawodne i praktyczne. 

Piórniki dwukomorowe typu saszetka, w których można dokonać segregacji na kredki, pisaki i inne przybory szkolne. Jest on stosunkowo niewielki, poręczny. Dedykowany najczęściej młodzieży, chcącej zaopatrzy się w swoje sprawdzone przybory szkolne. Piórniki dwukomorowe klapowe występują w wersji z wyposażeniem lub bez wyposażenia. Cechują się dużą harmonią i ładem.  Akcesoria szkolne mają w nim swoje konkretne miejsca. Nie przesuwają się, nie ocierają, ani nie brudzą rysikami wnętrza etui. Szybko odnajdziemy dany kolor kredki lub nagle potrzebny wymazywacz. Zajmuje trochę więcej miejsca ale zdecydowanie łatwiej niż w tubach, czy saszetkach utrzymać porządek. Podobnie jak piórniki jednokomorowe zbudowane są z usztywnianych klap, które otwierają się jak książkę.  Tego typu piórniki mieszczą znacznie większą ilość przyborów.  Dedykowane są głównie mniejszym dzieciom, ze względu na ich większe zapotrzebowanie na różnego rodzaju kredki, czy pisaki. Warto zaopatrzyć się wtedy w piórnik z wyposażeniem. Dla starszych uczni, dobre będą piórniki bez wyposażenia, ponieważ nie potrzebują oni już tylu akcesoriów lub wolą wypełnić go swoimi ulubionymi i sprawdzonymi produktami danych marek. 

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK