Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Długopisy

Stworzony przez węgierskiego artystę w 1938 roku pierwszy długopis tuszowy zapoczątkował rewolucję piśmienniczą. Do dzisiaj powstają wyjątkowe długopisy tuszowe, długopisy żelowe czy olejowe oraz długopisy wielokolorowe o przeróżnych kształtach, rozmiarach oraz wykonane z przeróżnych materiałów z tworzyw sztucznych, drewna, a nawet papieru. W szczególności dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajdą Państwo długopisy Astra, Zenith, Patio, Easy, BIC, Toma oraz wielu innych producentów.

Szeroki wachlarz naszego asortymentu zawiera długopisy szkolne z tworzywa, długopisy ze ściągą czy długopisy automatyczne oraz ekskluzywne produkty wykonane z metalu i żywicy. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych długopisów oraz szeroką dostępność w naszym sklepie.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK