Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Dla najmłodszych

Oczekiwanie na dziecko to dla przyszłych rodziców wielka przygoda. Dobór potrzebnych akcesoriów zaczyna się na długo przed narodzinami, a wybranie odpowiedniej zabawki dla niemowlęcia może spędzać sen z powiek. Szeroki asortyment dostępnych produktów nie ułatwia zadania, warto jednak przyjrzeć się kilku podstawowym kwestiom: podstawowa funkcja zabawki, zalecany wiek i bezpieczeństwo.

 

Dobra zabawka pobudza rozwój dziecka, zachęca je do aktywności, myślenia, kreatywności. Nie oferuje gotowych rozwiązań, lecz motywuje do samodzielnego działania i odkrywania świata. Warto więc wybrać produkt, który stymuluje zmysły, rozwój psychofizyczny i aktywność już od pierwszych dni życia. Nasze zabawki nie tylko spełniają to kryterium, ale wpasowują się również w różne grupy wiekowe - w naszej ofercie znajdziecie akcesoria dla noworodków, dzieci trzy-, sześcio, dziewięciomiesięcznych i starszych. Równie ważna jest kwestia bezpieczeństwa, dlatego oferujemy tylko produkty sprawdzone, przetestowane i z najwyższej jakości materiałów. Zabawki dla najmłodszych marki Balibazoo, Clementoni, Bright Starts czy Baby Mix nie mają sobie równych pod względem bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK