Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Deska z zaciskiem

Deska z zaciskiem to prawdziwe błogosławieństwo, kiedy trzeba sporządzać notatki w biegu. Podkładka zapewni Ci stabilną powierzchnię do pisania, a dzięki zaciskowi kartki zachowają odpowiednią kolejność. Taka deska przyda się w pracy i szkole, do zapisywania tekstu lub podczas prezentacji przed grupą, zwiększając komfort pracy na stojąco.

 

Nasza oferta to produkty marki Herlitz. Duży wybór kolorów sprosta każdym gustom. Deski są wykonane z polistyrenu, po którym wygodnie się pisze, przytrzymają do 80 kartek A4 na raz i nadają się do zawieszenia.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK