Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Atramenty tusze

Atramenty i tusze Wysokiej jakości tusze i atramenty renomowanych firm sprawiają, że zarówno podpisywanie dokumentów piórem wiecznym oraz rysunek artystyczny czy nauka kaligrafii staną się wspaniałą przygodą. Wykorzystywane do napełniania różnego rodzaju przyborów pisarskich i rysowniczych, stały się klasyką gatunku oraz wyjątkowo ekstrawaganckimi produktami. Inkaust do pióra wiecznego takich firm, jak np. Pelikan to atrament najwyższej jakości, spełniający oczekiwania wymagających klientów. Zawiera wysokie stężenie barwnika przez co nadaje się do wszystkich piór wiecznych z pompką.

 

Tusze kaligraficzne czy tusze do rysunku o natężonym pigmencie, które z pewnością będą idealnym produktem zarówno dla początkujących i doświadczonych artystów. Właściwości tuszu dodatkowo pozwalają wykorzystywać tusz do tworzenia obrysów, ponieważ po wyschnięciu staje się on wodoodporny i może być pokrywany farbą lub pigmentem.

Widok
Sortuj według
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK