Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Art. piśmiennicze

 

Komu z nas nie zdarzyło się nigdy w chwili potrzeby rozpaczliwie szukać długopisu lub ołówka? Przybory do pisania mogą przydać się w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto zawsze mieć je przy sobie. W ofercie naszego sklepu znalazły się wszystkie najważniejsze artykuły piśmiennicze. Zapas długopisów będzie nieoceniony w szufladzie biurka.

 

Miłośnicy odręcznej kaligrafii znajdą tu pióra wieczne i kulkowe, a także zapasy tuszu i atramentu. Zaopatrzyć można się u nas również w ołówki, zarówno te klasyczne, jak i automatyczne, a nawet dedykowane profesjonalnym rysownikom. Nasz internetowy sklep z artykułami biurowymi będzie niezastąpiony również podczas kompletowania szkolnej wyprawki. Z każdym kolejnym semestrem uczniowie z niecierpliwością wypatrują nowych kredek, kolorowych flamastrów, cienkopisów i zakreślaczy. Z naszą pomocą nie zabraknie ich w żadnym tornistrze. Prezentowane artykuły piśmiennicze cechują się żywymi, nasyconymi kolorami, dzięki którym każdy rysunek stanie się małym dziełem sztuki.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK