Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Art. papiernicze

Nigdy nie wiadomo, kiedy potrzebna będzie nam czysta kartka. Codziennie wykorzystujemy je w szkole, w pracy, a często nawet i w domu. Niektóre artykuły papiernicze po prostu dobrze jest mieć zawsze pod ręką. Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci w wieku szkolnym, studentów oraz kreatywne osoby, które lubią realizować się twórczo. Z pomocą naszego biurowego sklepu online mogą Państwo zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze przybory, dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Wśród prezentowanych artykułów papierniczych znalazły się między innymi zapasy kolorowych, samoprzylepnych karteczek w kilku rozmiarach. Uczniowie i studenci mogą z powodzeniem wykorzystać je do robienia notatek lub zaznaczać nimi ważne fragmenty w książkach. Pomocne będą one także w czasie nauki języków obcych – można tworzyć z nich fiszki, które ułatwiają zapamiętywanie nowych słówek. Rzucająca się w oczy barwa sprawia, że żadne ważne przypomnienie nie umknie już uwadze.

 

Nasz papierniczy sklep online może być również źródłem zaopatrzenia dla osób zajmujących się rękodziełem, posiadamy bowiem różne rodzaje ozdobnego brystolu. Urzekają one wyjątkowym kolorem, ciekawą fakturą i zachwycającym połyskiem. Wykonane z jego pomocą dyplomy, wizytówki czy własnoręcznie przygotowane kartki okolicznościowe z pewnością będą się odznaczać unikatowym wyglądem i niepowtarzalnym charakterem. Dzięki odpowiedniej grubości można go stosować w klasycznych, laserowych drukarkach.

 

Uzupełnieniem naszej oferty są między innymi atrakcyjne pamiętniki w pięknej oprawie, z kłódką, dzięki której wszystkie zapisane w środku sekrety będą w pełni bezpieczne. Można zapisywać w nich własne złote myśli jak również gromadzić wpisy od szkolnych przyjaciół, do których przyjemnie będzie po latach powrócić. Mamy nadzieję, że artykuły papiernicze prezentowane w naszym sklepie internetowym zarówno pozwolą Państwu budować swoją kreatywność jak i będą pomocne w nauce, pracy oraz codziennych obowiązkach.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK