Rejestracja
Dlaczego warto sie zarejestrować
  • Rejestracja gwarantuje Ci dostęp do dodatkowych rabatów lojalnościowych oraz ciekawych ofert.
  • Wprowadzane przez Ciebie dane teleadresowe potrzebne do zamówienia będą automatycznie pobierane.
  • Twoja lista życzeń, koszyk produktów oraz historia zamówień będzie przez nas zapamiętana.
  • Możliwość szybkiego sprawdzenia statusu realizacji swojego zamówienia.
  • Będziesz powiadamiany o wszystkich ciekawych promocjach po wcześniejszym zapisaniu się do Newslettera.
Rejestracja
X

Archiwizacja

Nawet niewielkie biura potrafią generować ogromne ilości dokumentów. Aby nie utonąć w papierach i w każdej chwili móc znaleźć potrzebne akta, potrzebna jest odpowiednia archiwizacja. Ułatwić mogą ją prezentowane w naszym sklepie artykuły biurowe. Znalazły się tu między innymi segregatory i skoroszyty, podkładki do notowania z zaciskiem, a także kolorowe zakładki indeksujące.

 

Z ich pomocą i przy systematycznej organizacji, utrzymanie porządku w dokumentach nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Nasze propozycje sprawdzą się oczywiście nie tylko w biurach. Również i w domu warto wiedzieć, w którym miejscu szukać szkolnych świadectw, gwarancji na sprzęt czy dokumentacji medycznej. W wytrzymałych teczkach i obwolutach można także przechowywać rysunki lub ważną korespondencję. Jeżeli czeka Was walka z dawno nie sprzątaną szufladą z papierami, w naszym sklepie z artykułami biurowymi możecie zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne do porządkowania akcesoria. Właściwa organizacja zapobiegnie również tworzeniu się bałaganu w przyszłości.

Widok
Sortuj według
1
Bezpieczne zakupy
Zaznacz przycisk “Tak”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z usług www.jask.pl w tym także zbieranych w plikach cookies oraz w formie zautomatyzowanego profilowania przez nas i naszych zaufanych partnerów, w celach marketingowych w tym w formie zautomatyzowanego profilowania. Skutkiem ww. przetwarzania danych będzie analiza danych osobowych i statystycznych. Dane będą używane w celach marketingowych, w tym w celu profilowania, przez okres korzystania z usług Administratora. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość email na adres: biuro@bzzyk.pl. Polityka Prywatności – Pliki Cookies, znajduje się TUTAJTAK